Ana Sayfa ARNAVUTKÖY, MANŞET 28 Temmuz 2017

BOSCH Arnavutköy’de Oktay DTM Çatısı Altında Açıldı

BOSCH Arnavutköy şubesi Oktay Dayanıklı Tüketim Limited Şirketi tarafından açılarak Arnavutköylülerin hizmetine girdi.

Oktay Dayanıklı Tüketim Limited Şirketi Genel Müdürü Ertay Balgıç ile BOSCH olarak Arnavutköy’deki çalışmaları ve hedefleri hakkında bir söyleyişi gerçekleştirdik.
Bosch Haber (2)
Ertay Bey sizi tanıyabilir miyiz?
Baba tarafı Selanik göçmeni, anne tarafı ise Çanakkale. Bahçeşehir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü mezunuyum. 2011-2012 yaz ayında Amerika ‘da Work and Travel programına katıldım. Üniversitede eğitim hayatım devam ederken baba-oğul olarak mezuniyet sonrasında ki uygulayacağımız strateji planlamasını yaparak, Arnavutköy gibi bir iki hedef bölge belirledik ve bu bölgelerde mağaza açarak birbirimizden güç alarak büyümeye karar verdik.
Bosch Haber (1)
Oktay Dayanıklı Tüketim Limited Şirketi hakkında bilgi verir misiniz?
Babam Oktay Balgıç tarafından 1997 yılında kurulan Oktay Dayanıklı Tüketim Limited Şirketi faaliyet hayatına ilk BOSCH mağazasıyla Kemerburgaz’da başladı. İlerleyen yıllarda firmamız Göktürk’te ikinci BOSCH Konsept mağazasını açtı. Sektöründe hizmet ettiği tüketicilerinin güvenini kazanarak Arnavutköy’de açtığımız Türkiye’nin en büyük BOSCH konsept mağazası ile Arnavutköylülerin hizmetindeyiz. Aynı zamanda yine Göktürk’te bulunan YATAŞ Bedding konsept mağazasıyla hizmet etmeye devam etmekteyiz. Oktay DTM olarak uzun yıllar boyunca bize eşlik eden ve ihtiyaç karşılama odaklı çalışan profesyonel satış ekibimizle birlikte tüketicilerimize kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktayız. Firmamız ahlaki değerleri ve etik kurallarını ön planda tutarak ürün odaklı olmak yerine ihtiyaç ve müşteri odaklı hizmet etmeyi disiplin edinmiştir.
1 (18)
Neden Arnavutköy?
Arnavutköy bölgesi tartışmasız gelecekte İstanbul’un en önemli bölgesi olacak. Gerek yeni havaalanı gerekse 3.köprüye olan yakınlığıyla İstanbulluların yeni gözdesi. Durum böyle olunca İstanbul’un en hızlı göç alan bölgesi. Göç eden insanların en büyük ihtiyaçları da doğal olarak beyaz eşya oluyor. Bu ihtiyaçlarını en güzel ve yüksek standartlarda karşılayabilecekleri marka BOSCH olduğu için markamızı bu bölgeye getirmeye karar verdik.
1 (24)
BOSCH’un Arnavutköy’deki durum ne?
Mağazamızı açmadan önce BOSCH firmasıyla yaptığımız istişareler sonucunda, Arnavutköy halkının BOSCH’u sevdiğini ve Arnavutköy’de görmek istediğini gösteren verilere ulaştık. Gerek servis montaj kayıt rakamlarıyla gerekse halkın nabzını yokladığımız zaman BOSCH markasının Arnavutköy için kesinlikle gerekli olduğuna karar verdik. Özellikle bölgede BOSCH bayisi olmamasına rağmen Arnavutköy’deki yıllık BOSCH ürün montaj rakamlarına baktığımız zaman gerçekten şaşırdık. Çünkü nerdeyse BOSCH bayisi olan bir bölgedeki yıllık montaj kayıt rakamıyla hemen hemen aynıydı. Mağazamızı açtığımız zamanda en çok duyduğumuz şey keşke biraz daha önce açsaydınız, daha yeni BOSCH aldık cümlesi oldu. Arnavutköy gibi şuanın ve geleceğin gözbebeği olan ilçemize sıradan bir BOSCH mağazası yakışmazdı. Bunun bilincinde olarak, mutlulukla ve gururla belirtmeliyim ki Türkiye’nin en büyük BOSCH mağazasını Oktay DTM çatısı altında Arnavutköy’e kazandırmış olduk. 520 m2’lik kullanım alanına sahip olan mağazamızda BOSCH ile ilgili tüm ürünleri müşterilerimiz A’dan Z’ye bulabilir.
1 (6)
Çalışma arkadaşlarınızdan bahseder misiniz?
Bu yeni mağazamıza ürün odaklı değil ihtiyaç odaklı hizmet veren, gerekli sorumluluğu alabilecek, yeniliğe açık ve vizyon sahibi profesyonel satış danışmanları gerekirdi. Bu düşünce tarzı ile yaptığımız görüşmeler sonucunda Arif Bey ve Turhan Bey ile çalışmaya karar verdik. İkisi de bu bahsettiğim özellikleri taşıyan iki arkadaşımız ve ikisi de BOSCH firmasının yaptığı sınavı geçerek BOSCH markasının profesyonel satış danışmanı unvanını ve sertifikasını almaya hak kazandılar. Ofis personelimiz Fatma Hanım da aynı şekilde tecrübelidir. Bu da demek oluyor ki Arnavutköy halkı bizim mağazamızda tam anlamıyla profesyonel arkadaşlarımız tarafından hizmet alacaklar.
1 (26)
Son olarak ne eklemek istersiniz?
Özetleyecek olursak BOSCH Arnavutköy şubesi Arnavutköy halkına yakışır bir firma. Mağazamızda bütün BOSCH ürünlerini görebilecekler. Onların ihtiyaçlarını gerçekten anlamaya çalışan ve ona göre yönlendiren profesyonel satış danışmanlarımızla hizmet vermekteyiz. Oktay DTM firması olarak bütün Arnavutköy halkını Türkiye’nin en büyük BOSCH mağazasına yani BOSCH Arnavutköy mağazasına bekliyoruz.
1 (5)
1 (8)
1 (13)
1 (19)
1 (27)
oktay dtm son logo vektörel png (1)

kadıoğlu

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Uyarı! Suç teşkil eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tasarım | Enba